Royal Botania

Royal Botania staat synoniem voor luxe, kwaliteit en elegant design – in alle facetten. Het tuinmeubilair is een mix van precisie en functionaliteit, van het minimale en maximale. Een combinatie waar wij van houden.

Bekijk de vele collecties op onze website, www.vandella.be 

Dit luxueuze én Belgisch topmerk – Royal Botania – in outdoor furniture dankt zijn wereldwijde succes aan zijn uitgebreid gamma tuinmeubilair van een uitzonderlijke kwaliteit. De collecties worden geapprecieerd door de liefhebbers die oog hebben voor esthetische verfijning. Door het samenbrengen van kwaliteit en functionaliteit wordt voldaan aan de hoogste eisen van onze klanten. Steeds met oog voor schoonheid beantwoorden de collecties van Royal Botania aan de vele wensen om een zeer comfortabele en aangename buitenomgeving te creëren.

Met deze webshop bieden wij u een greep van ons assortiment en merken aan.
Voor ons volledig assortiment en merken, verwijzen wij u graag door naar onze website www.vandella.be of nodigen wij u graag uit in een van onze showrooms voor persoonlijk advies en inspiratie.

Actieve filters

PROMO Royal Botania - Strappy armstoel

Prijs € 641,20 € 1.603,00

SHOWROOMMODEL (foto ter illustratie van het model) Royal Botania - Strappy armstoel (Laatste 2 stuks) Frame: Antraciet Rug en armstrap upholstered in Cat. B Silver Dot

  • -60%
  • -60%

PROMO Royal Botania - Butler tafel + 4 Ostrea stoelen

Prijs € 6.645,75 € 8.861,00

SHOWROOMMODEL - Royal Botania  1x tafel Butler D.120cm – H.75cmframe pebble / blad keramiek Terra Sabbia 4x armstoel Ostrea in pebble 4x zit- en rugkussen Ostrea Stofklasse categorie B - kleur Natural Linen Dot

  • -25%
  • -25%

PROMO Royal Botania - Alura Lounge

Prijs € 10.142,60 € 15.604,00

SHOWROOMMODEL te Lochristi - Royal Botania Lounge Alura De Alura Lounge is een uitbreiding op de Alura dining en sunbed. Het design heeft een sterke focus op minimalistische lijnen met een hoog zitcomfort. Door de vele elementen kan u uw opstelling helemaal naar wens samenstellen en heeft de...

  • -35%
  • -35%

PROMO Royal Botania Alura ligbed - Wit + teak

Prijs € 1.650,35 € 2.539,00

SHOWROOMMODEL 1x Alura ligbed in het wit inclusief hoofdsteun wit (inclusief set armleuningen teak) De aluminium collectie ALURA, bestaande uit armstoelen en ligbedden, scoort op heel wat belangrijke factoren. Een subliem en ergonomisch zitcomfort, een tijdloos en modern design, een lichte en...

  • -35%
  • -35%

Royal Botania Alura ligbed

Prijs € 2.249,00

De aluminium collectie ALURA, bestaande uit armstoelen en ligbedden, scoort op heel wat belangrijke factoren. Een subliem en ergonomisch zitcomfort, een tijdloos en modern design, een lichte en onderhoudsvriendelijke materiaalkeuze,… ALURA is zonder twijfel een collectie om U tegen te zeggen.

Royal Botania Ninix ligbed

Prijs € 2.349,00

NINIX is een collectie tuinmeubelen waar er gekozen werd om gebruik te maken van de beste materialen. Het resultaat is een uitstekend en verfijnd design met een maximum aan comfort.

Royal Botania - Alura Lounge Set

Prijs € 7.864,00

De Alura-stoel- en ligstoelfamilie werd nog veelzijdiger met de introductie van de modulaire Alura Lounge.Maak nu een keuze uit het brede aanbod van fijn, kleurrijk textiel om de loungeset van uw dromen te creëren.De prijzen die vermeld worden, zijn 'vanaf' prijzen en van een aantal mogelijke...

Royal Botania - Ninix Lounge Set

Prijs € 15.586,00

Het klinkt misschien tegenstrijdig, maar Ninix betekent zowel minimaal als maximaal. Ninix combineert het beste van beide.Het maximale wordt geboden met betrekking tot materiaalkeuze, geoptimaliseerde ergonomie en verfijning in kwaliteit en design. Het minimum heeft betrekking op de eenvoudige,...

Royal Botania - Organix Lounge Set

Prijs € 8.389,00

De meeste organische vormen zijn ofwel gebogen ofwel rond en om de natuurlijke schering en inslag van rechte lijnen te eren, heeft Royal Botania deze geheel nieuwe Organix-loungecollectie ontworpen. Geïnspireerd door de natuur zelf, is de Organix collectie prachtig, zowel in een natuurlijke...